27 shtator 2013

Thirrje Publike - Puno dhe Studio

Në kuadër të programit Puno dhe Studio, UEJL - SEEUTechPark ka nevojë për angazhim të studentëve në vendin e punës

· FTS (First Technology Solutions)

Më shumë informacione për këto vende pune mund të merni në Job Description:

1. Software Developer

2. Pre-Sales Representative

Të drejtë aplikimi kanë të gjithë studentët e UEJL-së.

Angazhimi në programin ’’Puno dhe studio’’ bëhet sipas kushteve të mëposhtme:

• Paga e studentit nuk mund të tejkalojë koston e mësimit dhe çdo orë pune paguhet nga 2 euro dhe kjo llogaritet vetëm për pagesë të shkollimit
  • Studentëve të angazhuar në këtë program u lejohet të punojnë më së shumti 15 orë në javë.

Afati për aplikim prej 25. 09. 2013 deri me 05. 10. 2013

Përzgjedhja e studentëve bëhet në bazë të aftësive për vendin e punës e cila do të verifikohet në Intervistën (testimin) që do të zhvillohen prej07.10 – 11. 10. 2013.

Koha e saktë dhe vendi do të përcaktohet në mënyrë plotësuese dhe aplikantët do të informohen nëpërmjet ëeb mailit.

Periudha e angazhimit : 15 Tetor - 30 Korrik 2014

Aplikacionet i keni në attachment, gjithashtu mund të meren edhe tek Zyra për Ndihma FinanciareUEJL-Tetovë objekti 802, ku edhe duhet të dorëzohen brenda afatit të përcaktuar. Aplikimi mundet të bëhet edhe nëpërmjet e-mailit.